Stěhování se týká spousty lidí, ale řada z nás se nechce stěhovat svépomocí a raději si najme služby specializované firmy. Existuje jich spousta a levné stěhování Praha odvede slušnou práci za příznivé ceny. Ovšem i při stěhování se dá ušetřit, stačí dodržovat několik rad, které se vám pokusíme na následujících řádcích nastínit.

stehovanilevnepraha.cz

stehovanilevnepraha.cz

Věci si dopředu sami zabalte

Základní přípravou na každé stěhování je balení. Když chcete ušetřit peníze, měli byste si veškeré věci zabalit sami, protože tímto způsobem se trochu financí dá uspořit. Dopředu si musíte obstarat dostatečné množství kvalitního obalového materiálu. Ten poskytuje každá lepší stěhovací firma. Potřebujete krabice a lepicí pásky, PVC přepravky vhodné na kuchyňské vybavení a křehké věci, fixační a bublinkové fólie, šatní boxy na zavěšení ramínek a další. Krabice, do nichž budete věci zabalovat, byste si dopředu měli viditelně označit, abyste se mohli lépe orientovat, co se v které krabici nachází, a poté nemuseli složitě prohrabávat obsah. Také to usnadní práci během vybalování. Drobné a křehké věci pro jistotu zabalte do bublinkové fólie, aby se levné stěhování Praha mohlo postarat o bezproblémový transport na nové místo. Nábytek byste měli zabalit do ochranné fixační fólie, aby nedošlo ke zbytečnému poškrábání nebo jinému poškození při převozu.

Demontáž nábytku

V případě rozmontování nábytku je na každém, jestli se rozhodne pro vlastní akci, nebo všechno nechá na specialistech. Pro rozebrání nábytku je totiž důležité, abyste nic nepoškodili. Ještě než se do demontáže pustíte, měli byste si jednoduše všechno vyfotit a jednotlivé části označit, čímž si usnadníte následnou zpětnou montáž. Všechny drobnosti jako šroubky, matičky a další podobné předměty zabalte zvlášť do fólie nebo do pytlíku. Tím zamezíte jejich ztrátě, která by mohla být fatální. Jestliže byste si chtěli zkrátit celkový čas stěhování, pak můžete nanosit drobné předměty co nejblíže k místu nakládky, čímž se dá nějaká ta minuta z celkového stěhovacího času ušetřit. A jak známo, čas jsou peníze. Pokud byste však přeci jen potřebovali s přípravou na stěhování pomoci, nebojte se obrátit na levné stěhování Praha, které má letité zkušenosti s podobnými