Stěhování bytů a domů

Námi realizované stěhování bytů i stěhování domů je prováděno profesionálními pracovníky s maximální pečlivostí bez ohledu na to, zda stěhujeme pouze menší část vybavení nebo vybavení celého bytu. Stěhovací vozy naší firmy jsou vybaveny skříňovými zástavbami, které jsou celočalouněné a prachotěsné. Díky tomu je možno provést stěhování s maximální šetrností ke stěhovanému vybavení, k čemuž napomáhá rovněž dostatek prokládacích molitanů, stahováků a matrací.

Prohlídku a případnou konzultaci nabízíme klientům zcela zdarma. V případě zájmu klienta je možno dodat stěhovací boxy vhodné například pro stěhování nádobí, knih nebo oblečení. Před nakládkou vždy stěhované vybavení balíme do strečových nebo bublinkových folií, abychom minimalizovali riziko poškození. Dále nabízíme rovněž možnost demontáže a následné montáže vybavení a rozmístění vybavení do nových prostor dle požadavků klienta. Jako doplňkovou službu nabízíme ve spolupráci s firmou Čištění koberců Praha možnost mokrého čištění čalouněného nábytku či koberců před či po stěhování.

TIP:

Chcete snížit cenu za stěhování na minimum? Zajistěte pro naše pracovníky parkování co nejblíže místu nakládky a vykládky. Pozor však na to, aby parkovací místo bylo dostatečně velké pro zaparkování stěhovacího vozu. Dobu nakládky lze zkrátit například vyklizením úložných prostor válend či demontáží nábytku.