Rádi byste si postavili nový dům? Uvažujete o dřevostavbě? Zaujaly vás sruby na klíč? Jaké možnosti nabízejí? Proč si jej vybrat? Sruby na klíč značky Honka jsou zajímavým řešením moderního bydlení za použití 100% přírodních materiálů. Vynikají zejména vysokými estetickými kvalitami, dlouhou životností a vysokou odolností proti vlhkosti, požárům i extrémním klimatickým podmínkám. Lze je navrhnout v klasickém i moderním stylu a tak si je může vybrat milovník tradic i moderních řešení.  

Moderní i klasické sruby na klíč

Co znamená postavit dřevěný srub na klíč? Především se jedná o vytvoření unikátního návrhu přesně podle vašich potřeb a osobních preferencí. Do návrhu tak naši designéři zahrnou váš životní styl, přání a požadavky a současné i budoucí potřeby obyvatel domu. Přitom je však třeba dbát na praktičnost domu a jeho schopnost přizpůsobit se vaší budoucí životní změně.  

Jak se staví sruby na klíč?

Před samotným návrhem s vámi projdeme všechny vaše potřeby a požadavky na budoucí dům a vyhodnotíme také připravený pozemek, jeho charakter, umístění, tvar i terén, jeho nadmořskou výšku i okolní krajinu. Bude nás zajímat váš plánovaný rozpočet, velikost a účel stavby, časový plán výstavby a další služby, které budete požadovat. Než navrhneme sruby na klíč uvítáme jakékoliv vizuální náčrty a nápady, které nám přiblíží váš estetický styl a pomohou nám co nejlépe a nejrychleji se trefit do vašeho vkusu.  

Design a 3D návrh srubu

Po zapracování všech vašich přání a požadavků mohou naši designéři vypracovat elegantní 3D model, který vám objasní celkový budoucí koncept domu a poté se již můžeme soustředit na detaily. Při každém rozhodování vám budeme nápomocni a poradíme vám s odbornou radou i technickou expertízou tak, abyste mohli učinit ta správná a kvalifikovaná rozhodnutí. Jakmile je návrh srubu na klíč připraven, můžeme vše převést do elektronické podoby pro stavební povolení a projdeme si podrobnou cenovou kalkulaci.

Stavba srubu 

Jak potom probíhá výstavba takového srubu na klíč? Po zhotovení projektových plánů, stavebních plánů a výkresů pro stavební úřad, můžeme přistoupit k samotné stavbě. Staviteli předáme podrobné manuály a instrukce a vše může začít. Rozhodně se nemusíte ničeho obávat, firma Honka spolupracuje pouze s autorizovanými a vyškolenými experty, kteří provedou veškeré práce od vystavění nosné konstrukce až po doladění jednotlivých detailů. Naladili jste se na představu moderního bydlení z pravého masivního dřeva? Chcete se dozvědět více a zajímají vás sruby na klíč? Kontaktujte nás a ptejte se na cokoliv. Rádi vám odpovíme a poradíme s návrhem.