Každý z nás, občas potřebuje automobil na převoz osobních věcí, nebo nábytku. Když se vaše dodávka pokazí, potřebujete jí rychle nahradit novou a pokračovat v práci. Autopůjčovna Praha 9 je ta nejlepší volba. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tun. Sídlíme v Praze ale navštěvují nás i zákazníci z širokého okolí. Konkurenční výhody Půjčovna dodávek nabízí mimořádnou nabídku vozů k zapůjčení. Mezi výhody  půjčovny dodávek  patří otevírací doba, kterou jsme přizpůsobili pro naše zákazníky na míru. Dodávku si můžete půjčit 7 dní v týdnu a to od 8 – 21 hodin. Pokud si přejete vozidlo zapůjčit v jinou dobu, telefon je v nepřetržitém provozu. Rezervovat vozidlo si můžete také on-line na našich webových stránkách. Lákavá je i velmi výhodná cena zapůjčení. Ať si vůz půjčujete na  pár dní nebo dlouhodobě. Jelikož nabízíme možnost využití reklamních ploch na našich vozidlech, nabízíme ty nejlepší ceny.
půjčovna dodávek ford

půjčovna dodávek ford

Služby půjčovny dodávek Půjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů. Dodávky jsou k zapůjčení jak pro firmy a živnostníky, tak pro soukromé osoby na převoz nábytku, věcí a přístrojů. Podnikatelé využívají dodávky k podnikatelským záměrům. Mohou si  dodávky pronajmout jako náhradu za vlastní pokažené vozidlo, nebo na dlouhodobé zapůjčení ke své podnikatelské činnosti. Garance kvality Autopůjčovna se stará o svoje zákazníky neustále.  Pečujeme nejen o své zákazníky ale i o svůj vozový park, proto jsme schopni garantovat vozidla ve výborném stavu. Dodávky jsou vždy připravené a plně funkční, všechny vozy mají dálniční známku, která je platná v České republice,  Poslední třešničkou na dortu je nonstop asistenční služba, kterou nabízíme všem svým klientům.
půjčovna dodávek Praha 9

půjčovna dodávek Praha 9

Vozový park Náš vozový park se pyšní velkým výběrem vozidel. Vozidla jsou taky vhodně vybaveny, například na stěhování a převoz nábytku. Více o našich dodávkách najdete na našich webových stránkách. Další výhoda je, že můžete po dobu zapůjčení, bez poplatků parkovat na parkovišti přímo v půjčovně. Vaše osobní auto bude na bezpečném parkovišti po celou dobu zapůjčení.