Pokud jste se rozhodli zapůjčit si nebo zakoupit si plachtovou montovanou halu, rádi Vám s jejím převozem či přestěhováním pomůžeme. Plachtové montované haly nejčastěji stěhujeme ve stavu rozmontovaném, kterého lze za pomoci šikovného technika dosáhnou velmi rychle.

Výhoda plachtových hal

Při stěhování plachtových montovaných hal se nejčastěji setkáváme s halami značky Mobidock, kde je montáž i případná demontáže velmi jednoduchá. Převoz realizujeme za pomoci speciální techniky a v případě zájmu jsme schopni přistavit také jeřáb či vysokozdvižnou plošinu. Vše samozřejmě záleží na výšce haly s složitosti její konstrukce.

Stěhování malých a středních montovaných hal

Pro malé a střední montované haly nám ke stěhování běžně stačí malé a střední stěhovací vozy, které nejsou vybaveny skříňovou nástavbou. Malé a střední montované haly jsou nejčastěji haly zemědělské, kde se jedná o obloukové, často přenosné haly. Jsou určeny pro ustájení dobytka či uchování krmiva ( nejčastěji seno/sláma). https://levne-stehovani-praha.com/wp-content/uploads/2018/10/montované-plachtové-haly-mobidock.jpg

Stěhování velkých skladových hal

Jsme vybavení i na stěhování velkých hal, které nejčastěji slouží jako haly skladové a jsou určeny spíše pro průmysl. Mají masivní konstrukce a jejich převoz či stěhování už není taková hračka jako u hal malých středních. K montáži je nutno využít odborníky, na halu je často nutno vyřídit stavební povolení a celkově není její stavba tak banální jako u malých zemědělských hal. Nicméně jsme celkově vybaveni na stěhování těžkých břemen a velké haly pro nás nejsou překážkou. Ve spolupráci s odbornou firmou zajistíme autojeřáb, plošinu či velké nákladní auto. Pokud jsou rozměry rozumné, jsme schopni využít i naše nákladní vozy. plachtové haly  

Kromě hal stěhujeme i další těžká břemena

Haly ať už jsou zemědělské či průmyslové jsou specifickým typem stěhování těžkých břemen. Naši kolegové stěhují také další druhy těžkých břemen, těmi jsou například sochy, piana, trezory či velké obráběcí stroje z výroben průmyslových podniků. Na těžká břemena se přímo specializujeme a mnoho velkých průmyslových výrobců je našimi klienty. Pro dotazy o objednávky nás kontaktujte na telefonu 723 123 100.