Potřebujete přemístit pianino? Hledáte někoho na stěhování těžkých břemen? Jak to provést rychle a přitom bezpečně a spolehlivě? Využijte naši nabídku. Stěhování těžkých břemen je nedílnou součástí naší nabídky stěhovacích služeb. Stěhování levně Praha je 100% česká společnost s mnohaletou zkušeností se stěhováním a vyklízením nemovitostí. Nabízíme jak jednotlivé služby domácnostem i firmám, tak kompletní servis na klíč s řadou doplňkových služeb jako je montáž nábytku, ekologická likvidace nebo menší stavební práce.
stěhování těžkých břemen

stěhování těžkých břemen

Těžká břemena stěhujeme rychle a spolehlivě V našem týmu naleznete pouze zkušené a stále zaměstnance, které pravidelně školíme v bezpečnosti. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a bohatým vozovým parkem. Můžeme tak zajistit 100% spolehlivé a diskrétní služby za férové ceny. Na vše jsme pojištěni do výše dvou milionů korun a v případě stěhování cenných předmětů můžeme zajistit také připojištění.   Jaká těžká břemena stěhujeme  S naším vybavením jsme schopni přestěhovat téměř jakýkoliv břemeno nejrůznějšího tvaru, velikosti i hmotnosti. Běžně stěhujeme i z větších výšek panelákových bytů nebo administrativních budov. Dokážeme vám přestěhovat klavír, trezor, pianino, velkou sochu, klimatizaci i kotel.   Kde stěhujeme těžká břemena  Nebojíme se pracovat za všech podmínek. Běžně stěhujeme z těžko dostupných míst, za zhoršených světelných podmínek i v prašném prostředí. V takových případech doporučujeme nejprve bezplatnou a nezávaznou prohlídku naším technikem, který pak dokáže lépe odhadnout cenu a celou operaci naplánovat tak, aby co nejméně narušila chod vaší domácnosti nebo organ
stěhování těžkých břemen Praha

stěhování těžkých břemen Praha

izace.   Naše přednosti ve stěhování těžkých břemen Jaké jsou naše výhody? Proč si vybrat právě nás? Dokážeme téměř jakékoliv břemeno přestěhovat velmi rychle, bezpečně a za přijatelnou cenu. Nemusíte se o nic starat, my vše provedeme za vás. Zapůjčíme vám obalový materiál a vše pečlivě zabalíme. Dorozumíme se také anglicky, jsme dostatečně pojištěni, kilometry po Praze u nás budete mít zdarma a o svátcích a víkendech neplatíte žádné příplatky.   Stále si nejste jisti naší nabídkou? Potřebujete poradit se specifickým problémem? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme a vypracujeme bezplatnou cenovou kalkulaci.